Pracuj z nami

Brak nudy i rutyny, kontakt z ciekawymi ludźmi i świetna atmosfera. Dołączysz?

Analityk/researcher

Opis stanowiska:

Jesteś wysokiej klasy researcherem, wspierającym zespół Menedżerów Osobistych. Dostarczasz jedynie sprawdzone, kompletne informacje – zawsze na czas. Przy ich zdobywaniu, korzystasz ze swobodą zarówno z internetu, jak i z telefonu. Czasem musisz wyjść, aby załatwić sprawę „na mieście”, zwykle jednak pracujesz w biurze.

Jeżeli:

  • internet jest Twoim naturalnym środowiskiem i jesteś królem Google’a
  • jesteś dokładny, dociekliwy i lubisz dbać o szczegóły
  • komunikatywność to Twoja mocna strona (gdy Google zawodzi – bez problemu chwytasz za telefon)
  • nie poddajesz się słysząc „nie” bądź „nie da się”
  • działasz szybko i sprawnie
  • komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemów
  • podstawowe funkcje Excela nie są Tobie straszne
  • doskonale zarządzasz własnym czasem

…poszukujemy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

  • samodzielne, niezależne stanowisko
  • świetną atmosferę pracy
  • wyjątkowe środowisko klientów
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy

Mile widziani studenci zaoczni lub na czwartym/piątym roku studiów dziennych.

Menedżer Osobisty

Znasz swojego klienta i z zaangażowaniem zajmujesz się jego sprawami prywatnymi, na które ten nie ma czasu. Relacja między Wami jest podstawą naszej usługi – w dużej mierze opiera się ona na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Nasi klienci są bardzo różni – podobnie ich potrzeby:

  • sprawy codziennie („zarezerwuj mi miejsce w knajpie, proszę”)
  • wyjazdy, urlopy („znalazłbyś mi czterogwiazdkowy hotel w Marakeszu na 20.06?”)
  • sytuacje awaryjne („wyjeżdżamy z żoną za dwa tygodnie do Londynu, a nie mamy dokumentów!”)
  • ekscentryczne zachcianki („widziałam piękne buty w Rzymie, chyba coś na „C” – dowiesz się co to mogło być?”)

…oraz wiele innych, o których pewnie nawet nie mamy (jeszcze) pojęcia.

Jeśli:

  • wyzwania zamiast Cię przerażać – motywują
  • kultura osobista, profesjonalizm i dyskrecja nie są Ci obce
  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • potrafisz wychodzić myślami o kilka kroków do przodu
  • dbasz o szczegóły
  • dobrze zarządzasz własnym czasem
  • nie lubisz nudy, stagnacji i powtarzalności zadań w pracy

…to jesteśmy zainteresowani współpracą!

Oferujemy:

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@libentis.pl